archiv

Poutě na Květnově 2023

Letošní poutě se vydařily - počínaje jarní poutí krušnohorského vikariátu, dále orelskou pěší poutí a třemi letními termíny (kdy zpravidla jeden proprší). Pokaždé se dalo jít od červeného kříže od návsi.

Pokračovat ve čtení

VytisknoutE-mail

Poutníci z Trutzhainu 2022

Pouť z Trutzhain na Květnov se konala o čtvrté neděli v červenci čili - 24.7.2022. Poutníci přijeli společně autobusem. Mše svatá začínala ve 14 hodin v kostele Navštívení Panny Marie.

Pokračovat ve čtení

VytisknoutE-mail

Letní poutě 2022

Všechny tři letní poutě v roce 2022 se vydařily. První a třetí pouť vedl Miroslav Dvouletý, druhou pouť vedl Alois Heger. Pouť začínala v 10 hodin u červeného kříže na návsi Květnova.

Pokračovat ve čtení

VytisknoutE-mail

Orelská pouť 21.5.2022

Orelská pouť slavila letos 30 let existence chomutovské jednoty. Letos se začínalo v kostele svaté Barbory v Chomutově - Horní Vsi. Skupinu doprovázel děkan Alois Heger.

Pokračovat ve čtení

VytisknoutE-mail

Jarní pouť 7.5.2022

Jarní pouť se konala na Květnově v sobotu 7. května 2022. Byla určena pro poutníky z krušnohorského vikariátu. Začínalo se jako vždy od červeného kříže na návsi Květnova.

Pokračovat ve čtení

VytisknoutE-mail

počasí v regionu

Citát pro dnešek!

"Křesťan nenaříká. Křesťan důvěřuje a je pln dobré naděje, protože ví, že nakonec zvítězí spravedlnost, dobro a pravda."
Carpe Diem

Mohlo by vás zajímat!...

Květnov
P.Mgr. Miroslav Dvouletý
Římskokatolická farnost
Děkanství Jirkov
Kostelní 55
CZ
431 11 Jirkov
 

Bližší kontaktní informace